Termin

wkrótce!

Lokalizacja

Warszawa Śródmieście

Program

Program Jachtowego Sternika Morskiego

Szkolenia żeglarskie Warszawa

Pamiętasz takie sytuacje z zajęć, jak wykładowca mówi „O tym powiem na szybko, bo nie mamy tyle czasu”? Czy wierzysz, że wszystkie tematy, których znajomość może mieć olbrzymie znaczenie w krytycznych sytuacjach, można omówić dokładnie podczas  rejsu? Celem wykładów morskich nie jest chodzenie na skróty – zapraszamy na solidne, 2-dniowe szkolenie, które porządnie przygotuje Cię do żeglowania morskiego.

Program szkolenia obejmuje praktyczne warsztaty nawigacyjne, przeplatane dodatkową wiedzą z zakresu m.in. przepisów, locji, meteorologii, ratownictwa czy łączności.

Szkolenie przeznaczone zarówno dla przyszłych kapitanów (obowiązkowa propozycja dla kandydatów na patent Jachtowego Sternika Morskiego!) jak i dla tych, którzy chcą świadomie uczestniczyć w rejsie jako wykwalifikowana załoga. Program  zaczynamy od podstaw – nie wymagamy doświadczenia, patentów czy innych papierów. Warunkiem jeden – chęć nauki i pogłębiania wiedzy. O resztę zadbamy my:)
Terminy szkoleń
W tym sezonie szkolenia prowadzimy tylko dla grup zorganizowanych. Chcesz zamówić szkolenie dla swojej załogi / pracowników / klubu żeglarskiego? Przygotujemy indywidualną propozycję, szytą na miarę specjalnie dla Was.  Możemy zorganizować szkolenie zarówno stacjonarnie jak online, w rozszerzonym albo skróconym wariancie. Skontaktuj się z nami po więcej informacji!
Dlaczego warto postawić na jakość?
  • Praktyczne zajęcia z nawigacji wraz zestawem ćwiczeń
  • Nie idziemy po linii najmniejszego oporu –  8 godzinne wykłady pozwalają na dokładne omówienie każdego tematu
  • Sprawdzony program ułożony przez czynnych instruktorów żeglarstwa, oparty na wieloletniej praktyce morskiej oraz oceanicznej
  • Z Nami dowiesz się nie tylko tego co niezbędne w samodzielnym prowadzeniu jachtu ale także jak korzystać z nowoczesnych narzędzi i technologii XXI wieku