Czarter Jachtów

Mały, budżetowy jacht? A może duży z extra wyposażeniem? Też nie? Kusi Cię katamaran? 
Nieważne jakie kryteria nam postawisz, znajdziemy jednostkę dopasowaną do twoich potrzeb. Mając do dyspozycji tysiące jachtów, na pewno znajdziemy ten jedyny!
Potrzebujesz czasu na ostateczną decyzję? U nas dostaniesz nawet tydzień aby potwierdzić czarter!
Dobrze rozumiemy, że organizacja rejsu ze znajomymi to duże wyzwanie. Z własnego doświadczenia wiemy, że wszyscy jadą na 10000%, ale ostatecznie dadzą znać jutro:) Czarterując jednostkę razem z nami możesz dokonać nawet tygodniowej, bezpłatnej rezerwacji jachtu. Otrzymujesz gwarancję, że jacht nie zniknie, a w razie zmiany planów – zwyczajnie odwołamy rezerwację. Bezpłatnie:)
0
Jachtów dostępnych w bazie czarterowej

Potrzebujesz pomocy przy organizacji rejsu? Nie jesteśmy tylko pośrednikiem siedzącym za biurkiem. Jako aktywni żeglarze dobrze wiemy, że do każdego rejsu należy solidnie się przygotować, aby nic nas nie zaskoczyło. Udzielimy Ci praktycznych informacji na temat akwenu – od tego gdzie zrobić zakupy, przez wprowadzenie nawigacyjne na  informacjach pogodowych kończąc .

Potrzebujesz Skippera?

Nie ma problemu. Zapewnimy Ci skippera – kapitana, który poprowadzi jacht. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się wypoczynkiem. To też doskonała okazja, żeby podszkolić się pod okiem zawodowca. Być może następnym razem to już Ty zajmiesz jego miejsce 🙂 Pamiętaj, do tego potrzebujesz odpowiednie uprawnienia –patent Jachtowego Sternika Morskiego. Jeżeli masz już uprawnienia, ale nie czujesz się pewnie za sterem, zapraszamy na nasze szkolenia, które przygotują Cię do poprowadzenia swojego pierwszego rejsu. 

Podaj szczegóły, które pomogą nam dopasować jacht: wielkość (na ile osób, ilość kabin, łazienek itp), preferowany wiek jachtu i inne istotne szczegóły