Rejsy oraz Eventy na zamówienie

Chciałbyś popłynąć w ciekawy rejs ale żadne z rejsów dostępnych w internecie nie spełniają Twoich kryteriów? A może chcesz zorganizować urodziny, wieczór pańieński/kawalerski? Dobrze trafiłeś!
Zajmujemy się organizacją rejsów oraz eventów szytych na miarę. To Ty wybierasz gdzie i kiedy chcesz popłynąć, a my zorganizujemy dla Ciebie całe wydarzenie na wybranym przez Ciebie akwenie oraz jachcie. Bałtyk? Morze północne? Śródziemne? Ocean? Tropiki? – ogranicza nas tylko wyobraźnia 🙂 
U nas możesz także wyczarterować sam jacht lub jach ze skipperem – przez małe budżetowe jachty, po luksusowe premium jednostki aż po katamarany. Nieważne jakie kryteria nam postawisz, znajdziemy jednostkę dopasowaną do twoich potrzeb. Mając do dyspozycji tysiące jachtów, na pewno znajdziemy ten jedyny!
Potrzebujesz pomocy przy organizacji rejsu? Nie jesteśmy tylko pośrednikiem siedzącym za biurkiem. Dobrze rozumiemy, że organizacja rejsu ze znajomymi to duże wyzwanie. Jesteśmy po to, aby zorganizować wszystko za Ciebie. Jako aktywni żeglarze dobrze wiemy, że do każdego rejsu należy solidnie się przygotować, aby nic nas nie zaskoczyło. Udzielimy Ci praktycznych informacji na temat akwenu – od tego gdzie zrobić zakupy, przez wprowadzenie nawigacyjne, a nawet żeglarskie prognozy pogody.