Terminy

wiosna 2024

Trasa

Zatoka Gdańska (Hel, Władysławowo, Jastarnia, Puck, Gdańsk, Gdynia)

Jacht

Bavaria 50

Zapraszamy na weekendowe rejsy po Bałtyku!

Chcesz popłynąć w prawdziwy morski rejs, ale codzienne obowiązki nie pozwalają Ci na dłuższą wyprawę? A może chcesz spróbować krótkiego rejsu, żeby zobaczyć jak wygląda żeglarstwo morskie? Rejsy weekendowe to idealna propozycja dla bardziej zapracowanych żeglarzy. Zapewniamy pełne dwa dni pływania po Bałtyku! Wypływamy w piątek wieczorem i obieramy kurs na porty Zatoki Gdańskiej 🙂
Dostępne terminy

29.05-01.06 1199zł

Promocja dla grup! Popłyńcie na rejs we dwie osoby i zgarnijcie -10% zniżki na rejs! Przy trzech osobach rabat to -15%, przy czterech i więcej -20%.

Rejs przeznaczony jest zarówno dla starych wilków morskich jak i żeglarskich nowicjuszy. Brak doświadczenia żeglarskiego nie jest problemem – w końcu trudno je zdobyć bez wchodzenia na jacht:) Nasz rejs ma charakter stażowo – szkoleniowy i oprócz samej żeglugi 'do celu’ będzie można się dużo dowiedzieć nt. żeglarstwa morskiego pod okiem doświadczonego kapitana – instruktora. Każdy po rejsie otrzyma podpisaną przez kapitana opinię z rejsu, umożliwiającą zdobywanie kolejnych stopni żeglarskich.

Ilość miejsc zajętych
55%