Termin

Święta Wielkanocne: 28.03-02.04.2024

Trasa

Gdańsk - Szwecja - Gdańsk

Jachty

Sprawdzone jednostki o dł. 11-15m, ogrzewane

To już dziesiąta edycja największego flotowego rejsu wiosną na Bałtyku. Głównym celem rejsu jest spędzenie Świąt Wielkanocnych w gronie żeglarskiej rodziny. Jak co roku obieramy kurs na północ, aby w jednym ze szwedzkich portów zjeść wspólne śniadanie wielkanocne. Nasz łączy w sobie to co najlepsze w żeglarstwie. Z jednej strony długa trasa zapewnia solidną, praktyczną dawkę pływania – w końcu do Szwecji jest przynajmniej 160Mm do pokonania. W jedną stronę 🙂 Z drugiej strony rejs ma unikalny klimat i zapewnia możliwość wspólnej integracji w gronie żeglarskiej rodziny.

Co czeka nas w edycji 2024? 

• Dwa długie, ponad 24-godzinne przeloty w poprzek Bałtyku
• Flota 10 jachtów
• Śniadanie wielkanocne z żeglarską rodziną w jednym z zagranicznych portów
• Nocne wachty na środku morza
• Wspólne śpiewanie szant
• Niezapomniane wspomnienia! 
Nasz cel? Zagraniczny port gdzie wspólnie spędzimy święta. W poprzednich edycjach były to porty Danii, Litwy i Szwecji. Co czeka Nas w tym roku? Tradycyjnie obieramy kurs na szwedzkie szkiery 🙂
0
Łączna liczba uzestników w poprzednich edycjach!
Rejs przeznaczony jest zarówno dla starych wilków morskich jak i żeglarskich nowicjuszy. Nie wymagamy doświadczenia żeglarskiego. Zdobyty staż wlicza się do godzin niezbędnych do otrzymania kolejnych stopni żeglarskich. Każdy po rejsie otrzyma podpisaną przez kapitana opinię z rejsu.
Wiek nie jest ograniczeniem! Każdy znajdzie coś dla siebie. 
Ilość miejsc zajętych
Edycja 2024 zakończona 100%
8
2
BałtykZJajem6
9
7
dav
5
4
3
1
previous arrow
next arrow
 
Dziękuje bardzo za najlepsze święta spędzone na morzu! Mam nadzieję, że spotkamy się za rok w tak samo szalonym składzie, a pogoda dopisze!
Ankieta 2022
Anonim