Terrmin

21-28.09.2019

Trasa

Sardynia - Archipelag Madallena - Korsyka - Sardynia

Jachty

Baviaria 44 Cruiser, Oceanis 461, Gib Sea 43

Słońce, ciepła woda, malownicze zatoki, lazurowa woda… Ta idea dokładnie oddaje plan Naszego rejsu na koniec lata.
Sardynia, Korsyka – jedne z trzech największych wysp archipelagu na Morzu Śródziemnym. Zapraszamy na jeden z najlepszych rejsów na zakończenie lata na pokładzie trzech wysokiej klasy jachtów!
Przez tydzień rejsu odwiedzimy najpiękniejsze miejsca, a towarzyszyć nam będą piaszczyste plaże, wysokie szczyty, delfiny i kąpiele w morzu gdzie temperatura wody wynosi ponad 23 stopnie! Oprócz samego rejsu w cenie również wycieczka do Parku Narodowy Arcipelago della Maddalena – piękne plaże, słynne różowe piaski i błękitne wody. Raj dla żeglarzy i miłośników przyrody i spokoju.

Trasa Rejsu
Zaokrętowanie 21 września (sobota) w godzinach wieczornych. Na naszym kursie znajdą się najładniejsze miasteczka i zatoczki regionu, który nie bez powodu zwany jest Seszelami Europy. Zaczynając z mariny w Portisco udamy się na północ i niespiesznie popłyniemy w kierunku Korsyki. Wyokrętowanie w sobotę 28 września ok. 0800.

Dojazd
Aby dostać się się do portu w Portisco, należy skorzystać z połączenia do oddalonego raptem o kilkanaście kilometrów lotniska w mieście Olbia. Ceny lotów w dwie strony zaczynają się już od 600zł. Pomagamy w znalezieniu najkorzystniejszych połączeń!

Zobacz jak bawiliśmy się w Grecji!