Termin I

11- 21.06.2022

Termin II

21.06 - 02.07.2022

Trasa

Tromsø - Nordkapp - Tromsø

Jachty

Bavaria 49 „BEE WET”

Ten rejs odbył się w 2022 r. i znajduje się w archiwum. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą w zakładce 'Rejsy'.

Wyobraź sobie najdalej na północ wysunięte rejony, surowy krajobraz, archipelag pięknych wysp i fiordów oraz białe noce trwające od połowy maja do końca lipca – tym miejscem jest właśnie rejon Norwegii Północnej.
W tym roku zabieramy was w niesamowitą podróż po rejonach Norwegii Północnej – mekki podróżników.
0
Tyle słonecznych godzin w ciągu doby możemy się spodziewać
Rejs zaczynamy w miejscowości Tromsø – zwanym bramą do Arktyki, następnie obieramy kurs na Nordkapp, zwiedzając po drodze lokalne wioski, aby poczuć klimat oraz kulturę Norwegii Północnej.
Nordkapp – czyli cel naszej podróży – zachwyca stromym klifem, który wznosi się na wysokość 307m, skąd rozpościera się przepiękny widok na bezkres Arktyki. Można stąd także wysłać pocztówkę z okolicznościowym stemplem tutejszej placówki pocztowej. W końcu nie codziennie zdarza się być na krańcu świata…
To i wiele więcej wszystko czeka nas podczas tegorocznej wyprawy.
Tanie połączenia lotnicze! 
Dostępne są bezpośrednie połączenia z Krakowa  / Gdańska do Tromso we wszystkich terminach. W momencie redagowania tej informacji bilet w dwie strony można kupić poniżej 500zł. Można też znaleźć dobre połączenia do Warszawy – najczęściej korzystając z przesiadki linią NorwegianAir w Oslo. Potrzebujesz wsparcia w szukaniu lotów? Służymy pomocą!
Aktualizacja 11.05
Jest możliwość dołączenia do pierwszego etapu rejsu dzień później (12.06) i skorzystania z wyjątkowo korzystnego połączenia WizzAir. Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów 

Covid Free
Jesteśmy świadomi, że epidemia Covid może pokrzyżować nasze plany. Gwarantujemy pełen zwrot środków, jeżeli realizacja rejsu nie będzie możliwa z powodu pandemii. 
Ilość zajętych miejsc
Edycja 2022 zakończona! 100%
Referencje uczestników z zeszłych lat:
"Pływając z Wami przyzwyczaiłam się, że zadbany i nowoczesny jacht to standard i nie inaczej było tym razem. Kapitan nie dość, że zna się na żeglastwie i chętnie o tym opowiada, to jeszcze robi wspaniałą atmosferę w załodze. W skrócie - tak powinien wyglądać rejs! Do zobaczenia w przyszłym sezonie!"
Magda K.
Rejs Sailing Norway '18