Termin I

26.06.2021 - 06.07.2021

Termin II

06.07.2021 - 17.07.2021

Trasa

Tromsø - Nordkapp - Tromsø

Jachty

Bavaria 49 „BEE WET”

Z powodu epidemii SARS-Covid- 19 rejs Kierunek Północ – rejs na Nordkapp odbędzie się w 2022 roku
Wyobraź sobie najdalej na północ wysunięte rejony, surowy krajobraz, archipelag pięknych wysp i fiordów oraz białe noce trwające od połowy maja do końca lipca – tym miejscem jest właśnie rejon Norwegii Północnej.
W tym roku zabieramy was w niesamowitą podróż po rejonach Norwegii Północnej – mekki podróżników.
0
Tyle słonecznych godzin w ciągu doby możemy się spodziewać
Rejs zaczynamy w miejscowości Tromsø – zwanym bramą do Arktyki, następnie obieramy kurs na Nordkapp, zwiedzając po drodze lokalne wioski, aby poczuć klimat oraz kulturę Norwegii Północnej.
Nordkapp – czyli cel naszej podróży – zachwyca stromym klifem, który wznosi się na wysokość 307m, skąd rozpościera się przepiękny widok na bezkres Arktyki. Można stąd także wysłać pocztówkę z okolicznościowym stemplem tutejszej placówki pocztowej. W końcu nie codziennie zdarza się być na krańcu świata…
To i wiele więcej wszystko czeka nas podczas tegorocznej wyprawy.
Tanie połączenia lotnicze! 
Dostępne są bezpośrednie połączenia z Krakowa do Tromso we wszystkich terminach. W momencie redagowania tej informacji bilet w dwie strony można kupić poniżej 500zł. Można też znaleźć dobre połączenia do Warszawy i Gdańska – najczęściej korzystając z przesiadki linią NorwegianAir w Oslo. Potrzebujesz wsparcia w szukaniu lotów? Służymy pomocą!
Covid Free
Jesteśmy świadomi, że epidemia Covid może pokrzyżować nasze plany. Gwarantujemy pełen zwrot środków, jeżeli realizacja rejsu nie będzie możliwa z powodu pandemii. 
Ilość zajętych miejsc
Wolne miejsca! 50%
Referencje uczestników z zeszłych lat:
"Pływając z Wami przyzwyczaiłam się, że zadbany i nowoczesny jacht to standard i nie inaczej było tym razem. Kapitan nie dość, że zna się na żeglastwie i chętnie o tym opowiada, to jeszcze robi wspaniałą atmosferę w załodze. W skrócie - tak powinien wyglądać rejs! Do zobaczenia w przyszłym sezonie!"
Magda K.
Rejs Sailing Norway '18